İletişim: 0542 267 25 25

DAP İzmir, Yüzde 50 İndirim İle Satışta

Beylikdüzü Delta Deluxe hemen teslim!

22 Kasım 2016 Salı 13:10

İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen delta deluxe projesi ''önce güven'' sloganı ile müşterilerini bekliyor. Delta izsiz holding tarafından hayata geçirilen projede 3 blok rezidans, otel, avm yapılarıyla 10 dönümü yeşil alan olarak tamamlanmış.

Beylikdüzü Delta Deluxe hemen teslim!
Foto galeriye git
     Beylikdüzü'nde Delta İzsiz Holding tarafından hayata geçirilen ''delta deluxe''projesi 15 dönüm arazi üzerine 3 blok rezidans, otel, avm yapılarıyla 10 dönümü yeşil alan olarak tamamlanmıştır. Projede 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla 1+0 , 1+1, 2+1, 2 +1, 3+1 seçenekleriyle daireler müşterilere sunuluyor. Projede açık ve kapalı yüzme havuzu ve fitness salonu ve sauna gibi olanaklar bulunuyor.
Delta Deluxe '' Önce Güven'' sloganı ile 15 dönüm arazi üzerinde 3 blok Rezidans, AVM, Otel yapılanması ile 10 dönüm yeşil alan olarak
tamamlanmıştır.

Beylikdüzü'nde E-5, E-6, metro ve metrobüse cephe C40 brüt beton, 28'lik nervülü demir, radye temel, fore kazık, ısı yalıtımı, marka içi tasarımı, özel dekor ve ses yalıtımı uygulamasında, depreme dayanıklı, lüksün esintisi, ''önce insan'' anlayışını esas alan bölgenin alternatifsiz projesi..

200 dönüm yeşil alana cephe, kendi içerisinde ilköğretim Okulu barındıran, 5 yıldızlı otel konforunda SPA merkezi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz avm, günü yorgunluğunu atabileceğiniz havuz başı keyfi ile emsalsiz bir başyapıt..
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x